Bireysel Programlar

Akılla Bir Konuşmam Oldu Farkındalık Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Akılla Bir Konuşmam Oldu Farkındalık Programı

Sen Kimsin?

Belki de cevaplamakta en çok zorlandığımız sorulardan biri…

Peki bu sorunun cevabı neden bu kadar önemli?

Çünkü hayat yolculuğumuzun amaçlarından biri bu…

Zaten gerçek farkındalık da bu değil mi? Kişinin kendini fark edebilmesi…

İçinde birçok farklı sen var. Kaç tanesinin farkındasın?

Eğer farklı yüzlerimizi, farklı karakterlerimizi keşfedip, onları kabul edebilirsek, o zaman olayları tek bir bakış açısından değil, oldukları gibi görebilmeye başlarız.

Bunun için yapabileceğimiz şeylerden biri, kendi hayatımıza şahit olabilmek. Kendimize dışarıdan bakabilmek. Ancak o zaman neyi, neden yaptığımızı farklı bir bakış açısı ile değerlendirebiliriz. Ancak o zaman isteklerimizi, korkularımızı, tutkularımızı daha iyi anlayabiliriz.

Açık Ruh Ameliyatı Kitabı’nın yazarı ve Karşı Yaka Işıkları’nın oyuncusu Dr. İzzet Memi, Dubai’den sonra eğitimlerine Türkiye’de devam ediyor.

Kendi Hayatına Şahit Ol Eğitimi, sana farklı bakış açıları kazandırarak, kendini daha iyi tanımana yardımcı olacak.

Açık Ruh Ameliyatı Kitabı’nda da yazdığı gibi:

Şahitler tanık olur olaya, hem içindedir hem de dışındadırlar olayın… Tüm akışı onlar algılar… Şahitlik akışta olmak gerektirir, akışta olmak şahitlik gerektirir… Olayı izleyebildiğin zaman ancak şahit olabilirsin, olayı akışta kabul edebildiğin zaman şahit olabilirsin. Hem olayın içinde hem de olayın dışında…

Şahit olabildiğinde kendine, o zaman teslim olabilirsin… Olayı bütün olarak kabulleniş şahitlikle tamamlanır. Tüm kurgu şahidin gözlerindedir. Baştan sona anlatır olayı, senin hiç fark etmediğin şekilde… Kendi şahitliğin seni kurtarır, akışta tamamen kalabilmen için…

Şahit ol…
İçindeki sen, sendeki kendin için…