Kurumsal Eğitimler

FARKINDALIK EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Kişilerin hayatlarını daha iyi anlaması ve analiz edebilmesi.

Eğitim Süresi: 1 gün

Eğitimin Kurgusu: Sadece bu eğitime özel tasarlanmış, kişilerin aktif olarak içinde bulunduğu workshoplarla,  katılımcıların kendi hayatları ile daha iyi yüzleştiren bu eğitimde, geçmiş, algı, ego, sevgi gibi hayatımızı derinden etkileyen kavramlar işleniyor.

Eğitimin Faydası: Bu eğitime katılan kişiler eğitim sonunda kendilerini daha iyi tanıyıp, ego ve sevgi dengesini kurarak, hayatlarına daha dingin ve daha istekli şekilde devam edebiliyorlar.

TAKIM OLMAK ve MOTİVASYON EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Takım bireyleri arasında etkili iletişim becerileri sağlamak ve takım olarak motivasyonun yükseltilmesi.

Eğitim Süresi: Yarım gün

Eğitimin Kurgusu: Takım olabilmek için gerekli açık iletişim, güven, saygı, sorumluluk ve aidiyet kavramlarının workshoplarla işlenerek, takım içindeki bağların güçlenmesi üzerine kurulu bu eğitimde, bu kavramlara ek olarak istek, hedefleme, planlama ve başarı gibi motivasyon için olmazsa olmaz konular işleniyor.

Eğitimin Faydası: Bu eğitime katılan kişiler eğitim sonunda, hem takım olarak daha güçlü bağlara sahip olabiliyor, hem de motivasyon için çok önemli olan hazırlık, tekrar ve süreklilik kavramlarını özümsemiş olabiliyorlar.

SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Satışın temel gerekliliklerinin anlaşılması ve hayata geçirilmesi.

Eğitim Süresi: 1 gün

Eğitimin Kurgusu: Satış tekniklerinin temel kavramları hazırlık, ihtiyaç, sorgulama, özellik – fayda sunma, kapanış ve takip bölümlerinin teorik ve pratik olarak işlendiği bu eğitimde, ayrıca başarılı bir satıcı olabilmek için gerekli hedefleme, planlama ve motivasyon gibi konular işleniyor.

Eğitimin Faydası: Bu eğitime katılan kişiler eğitim sonunda, iyi bir satıcının ihtiyacı olan temel kavramları hem teorik hem de pratik olarak işleyip, satış performansını artırabilmekte ve hedefine ulaşırken rastladığı engelleri daha kolay aşabilmektedir.

SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Rahat ve özgüveni yüksek bir şekilde iyi bir sunum performansına sahip olabilmek.

Eğitim Süresi: Yarım gün

Eğitimin Kurgusu: İyi bir sunum tekniğine sahip olabilmek için hem teorik hem de pratik olarak konuların aktarıldığı bu eğitimde, iyi bir sunum nasıl hazırlanır, sunumun öncesi, sonrası nasıl değerlendirilir ve sunum yaparken nelere dikkat edilmelidir gibi temel sunum tekniklerinin olmazsa olmazı konular işleniyor.

Eğitimin Faydası: Bu eğitime katılan kişiler eğitim sonunda, hem sunum hazırlama hem de sunum yapmak için gerekli temel bilgiyi alarak ve eğitim içinde bu bilgiyi pratik ederek, sunum becerilerini geliştirebiliyorlar.

Kurumsal Eğitim İletişim Formu

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"2000","center_mode":"false"}

Eğitimlerden kareler